В Одеській виправній колонії № 14 зробили ремонт (відео)

В Одеській виправній колонії № 14 облаштували внутрішній та вартовий дворик, закупили нові швацькі машинки та почали модернізовувати спальні кімнати.

Кошти на ремонт заробили власними силами на швацькому виробництві. Оцінити зміни у колонії приїхали начальники виправних закладів з усього півдня України. Новий вартовий дворик, LED-освітлення та сучасна техніка. Аби оцінити ремонт у колонії № 14, до Одеси приїхали начальники виправних закладів Кропивницького, Миколаєва та Херсона.

Облаштовували колонію власними силами. На ремонт пішло близько чотирьох місяців та 600 тисяч гривень. Самі засуджені радіють з нових швацьких машинок та покращення побутових умов. Мовляв, декілька років тому в колонії не можливо було не те що жити, а й нормально працювати. Працює на території колонії і магазин. Щоправда, скупитися там можуть тільки ті, у кого є паспорт та ідентифікаційний код. Адже для того, щоб щось придбати, попередньо треба написати заяву.

Не встигли відремонтувати у колонії спальні. Ремонт у блоках тільки почався. А от місцевий дитячий будинок перевели до 34-ї колонії в Кам’янському Дніпропетровської області. Дванадцятьох ув’язнених з дітьми і двох вагітних учора відвезли, аби покращити умови проживання: в Одесі вони жили окремо від малюків. Проте це суперечить правам людини. У Кам’янській колонії діти будуть разом із матерями.

Зазначимо, одна жінка з дитиною і вагітна досі залишаються в Одесі. Їх переведуть до Кам’янського згодом. Після цього приміщення дитячого будинку пристосують для потреб колонії.

9 ноября, 2018 18:46