В Одесі вивчають морфологію сміття (відео)

Перейти на цивілізоване поводження з відходами.

В нашому місті почали вивчати морфологію сміття. Фахівці досліджують, з чого саме та в яких кількостях складаються одеські відходи. Роблять це, щоб потім запровадити роздільний збір сміття.

Дослідження проводять у трьох районах міста: у Приморському, Малиновському та Київському. Для цього працюють за десятком адрес багатоквартирних та приватних будинків.

«Были выбраны адреса многоквартирных домов и частной застройки, куда мы поедем немножко позже. Такую необходимость вызвало изменение законодательства в мусоровывозящей сфере. Сейчас все мусорные операторы обязаны производить раздельный сбор мусора», — повідомила заступник директора департаменту міського господарства ОМР Наталія Прейгер.

Цей проект тривалий. У березні вивчатимуть об’єми накопичення сміття. З нього виокремлюватимуть цінну вторсировину — на кшталт картону, металу тощо, аби надалі переробити. Це продовжить строк роботи сміттєвих полігонів.

«Основная цель — повышение срока службы полигона, чтобы как можно меньше отходов шло на полигон с целью как можно позже искать новое место для нового полигона», — зазначив директор ТОВ «УкрНДІкомунпроект» Андрій Кібець.

13 ноября, 2018 20:52