Одесса
0 Co
USD

В Одесі відкрилась виставка «Чемоданчик, чемодан, чемоданище» (відео)

Валізи з історією та понад 200 мініатюрних картин.

В Одесі відкрилася унікальна виставка «Чемоданчик, чемодан, чемоданище». Ідея в тому, аби витвори мистецтва можна було вмістити у валізу і легко перевезти у інше місто або навіть країну. Деякі картини почали свою подорож ще до відкриття виставки. Картини та вироби з кераміки. Тут можна знайти все. Головне, щоб арт-об’єкт легко помістився у валізі.

Така ідея народилася не випадково. Зазвичай від купівлі картин люди відмовляються саме через брак місця у валізі. Але сьогодні щасливі поціновувачі мистецтва придбали картину ще до офіційного відкриття виставки і вже вирушили з нею у подорож до Туреччини. Картин тут понад дві сотні.

Участь у виставці взяло близько 65 художників. Усі мають зв’язок з Одесою: хтось тут прожив усе життя, інші навчалися або відпочивали. Багатьох наше місто надихнуло на створення нових шедеврів.

Валізам на виставці приділили особливу увагу. Вони тут виступають у ролі повноцінних арт-об’єктів. У день відкриття чудернацьку виставку відвідали більше ніж 200 людей — критики, художники та студенти. Відвідати виставку можна ще три тижні на Пантелеймонівській, 110, у будівлі «Фреш-маркету». Вхід вільний.

8 ноября, 2018 16:33