В Одесі відбувся фінал чемпіонату прикордонної служби з волейболу (відео)

Прикордонники-спортсмени з Одеської області взяли усі призові місця на всеукраїнському чемпіонаті з волейболу серед загонів ДПСУ.

У фінал вийшло чотири команди: київська та три з Одеської області. Абсолютними чемпіонами стали прикордонники морської охорони.

«Дуже радий за те, що на цьому чемпіонаті Південне регіональне управління виступило добре, перше місце — загін морської охорони, друге – Білгород-Дністровський прикордонний загін, і третє – Ізмаїльський загін. Це дуже добре, що люди займаються спортом», — зазначив учасник команди Одеського загону морської охорони Сергій Слісарчук.

«Спорт в ДПСУ, фізичне виховання, стоїть на одному із перших місць. Наші спортсмени виступають в різних як олімпійських, так і світових командах на різних рівнях. ДПС займає одне з передових місць серед всіх силових и правоохоронних структур у світі спорту», — повідомив начальник регіонального управління морської охорони ДПСУ Олег Костур.

Чемпіонат проводять вже більше ніж 25 років, та Південне управління прикордонної служби вперше забирає бронзу, срібло та золото.

22 ноября, 2018 14:37