В Одесі на вулиці Василя Кандинського горів двоповерховий будинок (відео)

Майже дві години рятувальники не могли погасити пожежу у приватному будинку на вулиці Василя Кандинського.

Займання сталося пізно ввечері на другому поверсі будівлі. Ймовірно, через несправність електропроводки. За словами мешканців, на виклик пожежники їхали довго.

«Пожарные приехали, а у них вода замерзшая в машинах. Час стояли ждали, пока воду привезут. Второй этаж весь полностью сгорел, весь полностью. Все имущество, все сгорело, что нажито годами», — розповів власник будинку.

Евакуювати з будівлі дітей власникам довелося самостійно. На щастя, ніхто не постраждав.

«Все звонили, соседи звонили, все бегали, звонили, все кричали “караул”. Машині приехали через два часа, ни капли води. Зачем приехали?», — обурюється власниця будинку.

У обласній держслужбі з надзвичайних ситуаций повідомляють, що на виклик прибули через 6 хвилин після дзвінка. Пожежу ліквідовували 40 осіб та 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

«Рятувальники ліквідували загорання двоповерхового приватного житлового будинку. Пожежу було підвищено до рангу “Пожежа ранг №2”. Пожежно-рятувальні підрозділи працювали в складних умовах. Це було пов’язано з тим, що дана дільниця знаходиться у безводному районі», — повідомив заступник начальника ГУ ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Зазначимо, загиблих та постраждалих немає. Причину пожежі встановлюють.

30 ноября, 2018 16:27