В Одесі  колектори відтепер проживають разом у одній квартирі з її мешканцями (відео)

Нові сусіди з’явилися у спірному приміщенні на вулиці Добровольського, 150, у середу о сьомій тридцять.

Власниця житла викликала поліцію, але правоохоронці виявилися безсилими зробити будь-що. Власниця квартири каже, що колектори з’явились в її оселі несподівано. Господиня стверджує, що у 2006 році вона з чоловіком взяла валютну іпотеку. До економічної кризи кредит гасили регулярно. Проте потім чоловік помер. Жінка якийсь час була просто неспроможна сплачувати кредитні платежі. Звісно, утворилася заборгованість. Але банк-кредитодавець не звернувся до суду, а передав справу колекторам.

А ось представники колекторської агенції кажуть, що попереджали боржницю неодноразово за тією адресою, що вона вказала в договорі іпотеки. Пропонували і різні шляхи розв’язання проблеми. На думку колекторів, про недобросовісність боржника свідчить і сорокатисячна заборгованість за квартплату. Це, з їхніх слів, підтверджують і опломбовані електролічильники. Тож терпінню колекторів прийшов край.

Отже, відтепер пані Анжелі доведеться або вирішувати спірне питання у суді, або домовлятися з колекторами. А поки вона проживатиме разом із незручними сусідами. Інших шляхів вирішення проблеми українське законодавство поки не передбачає.

15 ноября, 2018 14:47