В Одесі батареї стануть теплими до кінця тижня (відео)

До кінця тижня потеплішає, щоправда, лише в домівках одеситів.

Про це заявляють у КП «Теплопостачання міста Одеси». Опалення запустили ще в суботу, тож за декілька днів мають прогрітися батареї в усіх будинках міста. Першочергово тепло досягло навчальних закладів та медичних установ. Зокрема, за даними чиновників, наразі опалення ввімкнули у понад 70 шкіл та 60 медзакладах.

«Если где-то какой-то дом не включен, то это вопрос либо ОСМД, которые экономят, либо ЖКС. “Теплоснабжение” от себя сделало все — мы подали теплоноситель везде», — зазначив директор КП «Теплопостачання міста Одеса» Іван Донченко.

А от щодо тарифів на опалення: про остаточне підвищення ще говорити зарано. Нова ціна за тепло ще має пройти громадські слухання, отримати схвалення на виконкомі Одеської міської ради та комісії у Києві.

Нагадаємо, минулого тижня анонсували підвищення тарифів за тепло на 72 % для тих, у кого немає лічильників, та у половину для тих, в кого він є. Одна з причин — збитковість підприємства-теплопостачальника. Там пояснюють: чинні тарифи компенсують лише 78 % витрат, однак ціна на газ, водопостачання та електрику продовжує зростати.

12 ноября, 2018 16:32