В Одесі активісти закидали червоною фарбою будинок посадовця АМПУ (відео)

Справа з побиттям і розстрілом чоловіка у Суворовському районі.

Активісти закидали червоною фарбою будинок посадовця Адміністрації морських портів, який минулого тижня стріляв у знайомого. У такий спосіб хочуть привернути увагу до цієї справи та змусити провести чесне розслідування. В активістів є побоювання, що посадовця АМПУ лишать непокараним. Адже йому досі не вручили підозру, та й самі правоохоронці ще не спілкувалися із ним.

«Если Беляевская прокуратура не хочет довести до суда Линча, я думаю, им стоит работать по закону. Он пустил кровь в этом дворе, безнаказанно забил его ногами. Мы хотим отметить это место, что тут пущена кровь человека», — зазначив активіст Андрій Грушецький.

Конфлікт стався минулого тижня в Суворовському районі на території приватного будинку на вулиці Агрономічній. Справою займається Біляївська поліція. За словами активістів, її представник в усній бесіді відповів, що постріли у людину оцінюють як самооборону. Це обурило людей, тож вони прийшли до обласної прокуратури.

«На сегодня ведет дело Беляевская полиция. Они не видят следы преступления, говорят, что это была самооборона. На самом деле это было избиение, это видно на видео», — заявив заступник голови Комітету боротьби з організованою злочинністю та корупцією Віталій Габов.

У Прокуратурі області кажуть: наразі відкрито декілька кримінальних проваджень. Зокрема, це хуліганство з застосуванням зброї. Також було проведено обшук помешкання чоловіка, який стріляв. Арешт наклали на деяке майно. А от уже в рамках окремого кримінального провадження перевірятимуть, звідки взялася зброя. Учасники конфлікту подали заяви до поліції, оскільки обидва отримали тілесні ушкодження.

«Коли людина вийде з лікарні, буде призначено експертизу щодо його тілесних ушкоджень, яка констатує ступінь тілесних ушкоджень», — повідомила прес-секретар Прокуратури Одеської області Інна Верба.

Про підозру наразі нікому не повідомлено. Зараз встановлюється місцеперебування іншого фігуранта, а саме в якій з лікарень він перебуває, тому що у нього теж тілесні ушкодження.

30 ноября, 2018 18:55