Сутичка на Гагарінському плато в Одесі: один поранений і 11 затриманих (відео)

Активісту пробили голову під час протестів на Гагарінському плато.

Там пройшла чергова хвиля обурення діями будівельної компанії «Будова». Сутичка сталася після того, як місцеві вкотре перекрили проїзд техніці, чим планували саботувати роботи. Тоді з будмайданчика вибігло декілька десятків невідомих. Вгамувати конфлікт на плато змогли лише співробітники поліції.

Одесити з Гагарінського плато уже декілька місяців борються з незаконним, на їхню думку, будівництвом компанії «Будова». Нещодавно вони почали перекривати в’їзд на майданчик вантажівкам. Приводом для сьогоднішньої акції стала активізація робіт. Сьогодні зо три десятки невідомих вибігли з будмайданчика «Будови» і атакували пікетувальників.

Нагадаємо, на початку серпня мешканці Гагарінського плато вже перекривали Генуезьку. Тоді вони домагалися покарання для тих, хто незаконно спиляв близько трьохсот дерев, серед яких червонокнижні блакитні ялини. Втамувати сутички на Гагарінському вдалося лише співробітникам поліції. Учасників конфлікту доставили у райвідділок. Наразі правоохоронці встановлюють всіх причетних до сутички осіб.

29 ноября, 2018 18:53