Статистичне обстеження населення Одеської області (відео)

5 листопада стартує статистичне обстеження у 656 домогосподарствах міст та сіл Одещини.

Досліджуватимуть також індивідуальну сільськогосподарську діяльність на селі та економічну активність населення. За словами фахівців управління статистики, ці дані допоможуть керівництву держави краще зрозуміти та вирішити проблеми пересічних громадян.

.«То есть мы узнаём, чем живёт народ, как питается, что получает, на что тратится. Потом эти данные используются для принятия таких важных решений, как прожиточный минимум, минимальная заработная плата, потребительская корзина», — повідомила начальник відділу збирання даних вибіркового обстеження населення ГУС в Одеській області Тетяна Власенко.

В обстеженні візьмуть участь респонденти з Одеси, шести райцентрів – Ізмаїла, Кілії, Подільська, Чорноморська, Біляївки та Доброслава, а також сільські мешканці. Опитування охопить практично всі вікові категорії.

«Это абсолютно случайный отбор. Он разработан по специальной методологии, в которой вся территория делится на страты — большие города, малые города, населённые пункты. Потом случайным отбором делятся территориальные единицы по карте, по картографическому материалу. И уже с помощью программного комплекса, случайного отбора, у нас выпадают определённые адреса, которые в течение года обследуются», — зазначила Тетяна Власенко.

Анкетування щодо сільськогосподарської та економічної діяльності триватимуть до 40 хвилин. За найбільш містке за часом обстеження умов життя у домогосподарствах респонденти отримають більш ніж 170 гривень.

1 ноября, 2018 16:27