Справу про вбивство українського спортсмена Сергія Лащенка слухатимуть з початку (відео)

Справу Сергія Лащенка слухатимуть із самого початку.

Це сталося через клопотання захисника обвинуваченого громадянина Азербайджану Бабека Гасанова. Колегія Малиновського райсуду дійшла такого висновку через заміну в процесі головного судді.

Крім цього, держобвинувачення та захисники потерпілих просили суд подовжити Бабеку Гасанову строк дії запобіжного заходу. На їх думку, адвокат обвинуваченого використовує усі процесуальні можливості.

Учасники процесу запевняють: справу гальмують також і через залякування свідків та відсутність перекладачів з азербайджанської. Наступне засідання відбудеться в Малиновському райсуді 29 листопада о 10:30.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Сергія Лащенка застрелили на території міської клінічної лікарні № 1. Тоді, за показаннями свідків, Гасанов разом із оплічниками забіг до медзакладу. В одній з черг він побачив свого опонента з конфлікту, що стався напередодні на Дерибасівській, — Сергія Лащенка. Як кажуть свідки, Гасанов підійшов до спортсмена та вистрілив в нього впритул. Після цього обвинувачуваний з компанією покинув лікарню через вікно.

13 ноября, 2018 20:45