Одесса
1 Co
USD

Смерть у СІЗО: родичі обурені бездіяльністю одеських правоохоронців (відео)

Бездіяльністю правоохоронців обурені родичі чоловіка, якого знайшли повішеним в ізоляторі тимчасового тримання на Преображенській.

Загиблий мав провести там три доби. На другий день перебування під вартою його знайшли мертвим у камері. Сестра загиблого розповіла, що після смерті чоловіка пройшов майже місяць, а розслідувати цей випадок так і не почали.

«При всем при том, что у них была копия паспорта, было место прописки, был в личном деле номер телефона мамы, никто с нами не связывался, ничего не объяснял. Просто есть человеческий фактор, хотя бы должны были прийти извиниться, объяснить ситуацию перед родителями. У меня сейчас родители в больнице лежат, оба», — розповіла сестра загиблого Ліліт Бонар.

Протягом місяця Ліліт намагається дізнатися долю справи. Спочатку ходила до прокуратури, потім — до Приморського райвідділу. Жінка каже, що ніде нічого конкретного не відповідають.

«Вам до понедельника должны позвонить, потому что дело здесь, в прокуратуре. До понедельника мне никто не позвонил, прошлого. Вчера я поехала, мне в дежурке сказали, что прокурор Поломанный передал это дело в райотдел Приморский», — зазначила Ліліт Бонар.

6 ноября, 2018 14:24