Протистояння охорони порту та АМПУ в Одесі (відео)

Приморський суд переніс слухання у справі Адміністрації морських портів України та профспілки Одеського порту за клопотанням представника АМПУ.

За словами голови профспілки, їхній позов був ще 17 квітня.

«Благодаря стараниям юристов АМПУ очередное заседание перенесено на 26 декабря. В это время будет объявлен тендер в Одесском порту, и они протолкнут свою задумку. Говорят, что ведут диалог с профсоюзом. Никакого диалога нет. Есть простой обман», — повідомив голова профкому охоронного загону СМБ ОМП Володимир Бабій.

Зі свого боку в АМПУ заявляють, що проводили зустрічі з членами профспілок та допоможуть із працевлаштуванням. Про це повідомили у письмовій відповіді 7 каналу.

«Эта работа продолжается и сейчас в рамках специальной рабочей группы — недавно прошла встреча в Одессе, а в день судебного заседания проходила в Измаиле. Действующие сотрудники охранного подразделения АМПУ будут иметь приоритет при трудоустройстве в новые подразделения охраны после прохождения обязательной аттестации», — йдеться у листі АМПУ.

Нагадаємо, що члени профспілки охоронного відділу Одеського морського порту бояться залишитися без роботи. АМПУ хоче довірити охорону приватній структурі і вже оголосила тендер на закупівлю послуг.

20 ноября, 2018 20:35