Проблемна «Чайка»: голова одного товариства захопив будівлю іншого (відео)

Війна за постачання води та електроенергії розігралася у житловому масиві «Чайка» поруч із Алтестовим.

Частина місцевих вважає: вчора там відбулося справжнє рейдерське захоплення. Голова одного товариства змінив замок на будівлі іншого. Чоловік свою провину заперечує. Каже: у такий спосіб забезпечив захист майна. Всього у житловому масиві «Чайка» є 20 садівничих товариств. Три найбільших із них — найвагоміші. Голова місцевого «Пресобудівника» Володимир Сиротюк незаконно захопив будівлю «Чайки» — вважають представники останньої. Тим часом чоловік свою провину заперечує.

Володимира Сиротюка на «Чайці» сприймають по-різному. Одні кажуть: чоловік підробив результати голосування, аби стати головою «Пресобудівника». До того ж він, за їхніми словами, не є садівником і не заплатив усіх необхідних внесків до каси, що суперечить статуту масиву. Інші — цілком підтримують чоловіка у його діяльності. Крім того, Володимир Сиротюк, за словами людей, «править» відповідно до довіреності Тетяни Маркової. Та нібито є мешканкою масиву, проте місцеві про її існування — ні сном ні духом.

Втім, на виборах Макарова одразу заочно передає майно одного товариства іншому. Юристи вважають, що владнати ситуацію в «Чайці» лише в компетенції правоохоронців.

16 ноября, 2018 19:01