Пожежа на проспекті Шевченка в Одесі: п’ятеро постраждалих перебувають у лікарні (відео)

П`ятеро постраждалих у вчорашній пожежі на проспекті Шевченка все ще перебувають у лікарні.

Дві жінки досі залишаються в реанімації, але вже за декілька днів їх обіцяють відпустити додому. Усі постраждалі отруїлися димом. Пожежа викликала сильне задимлення у коридорах та на сходовИх майданчиках. Рятувальники приїхали на місце пригоди через 10 хвилин після виклику. 35 людей евакуювали. Ще дев’ятьох довелося рятувати.

Наразі дві жінки залишаються у реанімації, троє людей перебувають у стаціонарі. Їх скоро відпустять додому. Один постраждалий від госпіталізації відмовився. Очевидці кажуть: горіти почало в електрощитовій. Далі вогонь дуже швидко охопив 13 поверхів. Зупинити його вдалося аж на 17-му і тільки через півтори години після приїзду рятувальників.

Причини пожежі наразі встановлюють. Як і те, чому віконні ручки на сходових майданчиках були зняті. Через це вікна довелося розбивати. Гасили пожежу 40 рятувальників та 13 одиниць техніки. Не на камеру місцеві стверджують: проблеми з електропроводкою в будинку були давно. Наразі цю інформацію перевіряють співробітники держслужби з надзвичайних ситуацій.

14 ноября, 2018 16:20