Потрібна допомога: 17-річного хлопця врятує лише складна операція (відео)

Страшний діагноз змінив життя 17-річного Дениса.

Після закінчення школи він планував вступити до Військової академії, готувався до ЗНО. Але звичайна медкомісія виявила пухлини в лімфовузлах шиї. Хлопцю зробили операцію, він пройшов хіміотерапію. Після рецидиву проходить ще одну — високодозну, але стан погіршується. Лікарі кажуть, його врятує тільки пересадка кісткового мозку. Однак в Україні немає можливості провести таку трансплантацію.

Після закінчення школи Денис мріяв про кар’єру військового. Але доля розпорядилася інакше: у хлопця в лімфовузлах виявили ракові пухлини. Новоутворення показала флюорографія на плановій медкомісії військкомату. Тетяна Усольцева, мама Дениса, розповідає, що до цього ніяких ознак хвороби не було. Хлопець складав іспити паралельно з курсом хіміотерапії. Сподівалися, що ось-ось все закінчиться і продовжиться звичайне життя. Але хвороба не відступила.

Якщо попередні витрати батьки Дениса ще подужали, то на життєво необхідну операцію потрібно більш ніж 200 тисяч доларів. Тетяна сподівається, що держава допоможе з грошима на операцію. Але час не чекає — Денису щодня стає дедалі гірше. Реквізити для допомоги: ПриватБанк: 5168 7573 7990 2556, Усольцева Тетяна Іванівна.

7 ноября, 2018 18:51