Подробиці візиту канцлера ФРН Ангели Меркель до України (відео)

Зустріч президента України Петра Порошенка та канцлера Німеччини Ангели Меркель пройшла в Києві.

Політики обговорили шляхи вирішення конфлікту на Донбасі, ситуацію в акваторії Азовського моря та Керченській протоці, а також економічну співпрацю двох країн.

«Ви належите до тих політиків, з якими ми пов’язуємо сприяння та щиру допомогу Україні на шляху важливих реформ. Пані Канцлер є уособленням класичного справжнього європейського лідера. Ви вмієте побачити, де криється перспектива, і я глибоко вдячний що таку перспективу ви побачили в Україні», — заявив Президент України Петро Порошенко.

Ангела Меркель прибула до України вперше за останні чотири роки. На думку політологів, одна з цілей візиту канцлера Німеччини — обговорити майбутні президентські та парламентські вибори в Україні.

«Після Революції гідності німецько-українські відносини сильно зросли. Німеччина нині є одним із найтісніших партнерів України, і ми виступаємо за її територіальну цілісність. Україна сама має визначати свій шлях. Угода про асоціацію з ЄС принесла багато життя у відносини з Євросоюзом. Тому ми будемо працювати й надалі», — зазначила Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Окрім президента, Ангела Меркель також провела зустрічі з прем’єром Володимиром Гройсманом та спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм.

2 ноября, 2018 14:25