Подробиці нападу на Анатолія Гриценка в Одесі (відео)

 П’ять постраждалих: струс мозку, забій та зірваний радіоефір.

Очевидець вчорашнього нападу на кандидата у президенти Анатолія Гриценка та водночас довірена особа політика розповів подробиці події.

«Возле “Терминал 42”, ми приехали на эфир на радио Shark, где потом еще должна была быть встреча с волонтерами, и нам преградили путь неизвестные, прямо уже возле самого входа. Начали там нецензурно выражаться, не дали нам пройти вовнутрь и попытались бросить в нас яйца», — прокоментував довірена особа Анатолія Гриценка Павло Ленець.

Інцидент зафіксували камери відеоспостереження. На записі — бійка чоловіків: деякі приховують обличчя, є й момент, коли один з них розпилює газовий балончик. На сайті поліції Одеській області повідомляють про відкрите кримінальне провадження за фактом хуліганства. Учасників подій ще встановлюють.

Зазначимо, в мережі повідомляють, що на Анатолія Гриценка напали близько 30 молодиків, за словами Павла Ленця, їх було близько 20.

«Разные есть оценки. Когда я там был, было человек 15–20. Говорят, что потом еще чуть-чуть больше добавилось. У нескольких волонтеров есть ушибы головы, сотрясение мозга, у одного волонтера — ушиб руки и, возможно, перелом, еще неизвестно. Мы обратились в полицию, все написали заявление», — зазначив Павло Ленець.

29 ноября, 2018 14:52