Окріп по стінах: прорив труби у Воронцовському провулку в Одесі (відео)

Обвалена стеля та залита водою підлога. У Воронцовському провулку рано-вранці прорвало тепломережу.

Через це квартири з четвертого по перший поверх залило водою, а на третьому на підлогу взагалі виливався окріп. Чому так сталося, наразі розбираються комунальники. А от в місцевих мешканців є своя версія. О четвертій ранку квартиру на другому поверсі почало заливати. Від води стеля почала обвалюватися. Її шматок впав прямо на ліжко мешканки.

На щастя, у цей момент її там не було. У квартирі вище стеля обвалилася також, а ще постраждав свіжий ремонт. Місцеві кажуть: трубу прорвало у квартирі на четвертому поверсі. Деякі люди підозрюють, що сталося це з вини її власника. Нібито чоловік самостійно намагався відрізатися від загального опалення будинку. Втім, зробив це неправильно.

Сам власник журналістів у свою квартиру не пустив. А у тому, що сталося, звинувачує поганий стан комунікацій. На весь день будинок у Воронцовському провулку лишили без електрики. Адже квартири так і не встигли висохнути після потопу. З опаленням тепер розбираються комунальники. Хто відшкодує збитки, заподіяні внаслідок прориву, наразі не зрозуміло.

14 ноября, 2018 18:34