Одеський волонтер подарував свій день народження (відео)

Народився допомагати іншим: одеський волонтер віддав свій день народження дітям, хворим на онкологію.

Замість подарунків Тамерлан попросив у друзів гроші, які згодом пішли на потреби дитячої лікарні. На суму, за яку можна було б купити новенький iPhone, придбали необхідні фізрозчини та медінструменти.

Шість з половиною років тому Тамерлан втратив рідного брата. Тоді вирішив допомагати нужденним, зокрема дітям. Волонтер постійно бере участь у житті Одеської клінічної дитячої лікарні. Цього разу вирішив поділитися своїм святом.

Фізрозчини використовуються для виведення токсинів з організму та поліпшення самопочуття після хіміотерапії. Флакончик розчину недорогий, тому їх закупівля не передбачена держпрограмою. Але для батьків це великі затрати, бо ліки потрібні регулярно, каже заввідділу дитячої онкогематології. Тепер діти цього відділу отримуватимуть фізрозчини безкоштовно протягом місяця.

Але подібна допомога хворим на онкологію дітям необхідна постійно. Тамерлан сподівається, що його приклад переймуть, і волонтерів у місті побільшає. Адже, якщо є можливість, це не складно — подарувати один свій день народження тим, кому потрібен шанс народитися вдруге.

28 ноября, 2018 17:05