Одеська область: у селі Нерубайському будинок сповзає у катакомби (відео)

Двоповерховий будинок у селі Нерубайському сповзає у катакомби.

Днями вздовж стін з’явилися тріщини, а поряд із будівлею — величезний провал. У сільраді вже не дивуються, говорять: цей випадок не перший, адже в цій місцині протікають підземні води. Будинок 18 на вулиці Вишневій на перший погляд виглядає міцним та добротним. Власник домівки Олег Чорнопищук розповідає: будували його протягом семи останніх років. Напередодні події нарешті завершили усі роботи — й раптом таке.

Розповідає: стіни тріщали протягом двох годин, у цей час намагалися врятувати все цінне з будівлі. На світанку Олег встиг завітати до сільради й визвати майстрів, вже потім побачив величезний провал на подвір’ї. Зараз родина вимушена жити в кухні, бо це найбезпечніше місце в будинку, потрапити туди можна лише через гараж. Більша частина будівлі законсервована, стіни й досі просідають.

Ще перед початком робіт власники отримали всі дозвільні документи у Держбудівництві та сільраді. Останні не бачать у події нічого дивного, мовляв, підводна течія робить своє діло й взагалі селище збудовано на катакомбах. До якого рішення дійшли у спеціальній комісії після огляду будинку, що розповіли у службі з надзвичайних ситуацій та що чоловікові кажуть у страховій компанії — дивіться вже цієї суботи о 20-й годині у програмі «Підсумки тижня» з Оленою Крилатовою.

21 ноября, 2018 18:46