Міжнародна система велопрокату Nextbike тепер і в Одесі (відео)

Станції міжнародної системи велопрокату Nextbike встановлюють в Одесі.

Мета проекту — створити корисну альтернативу громадському та приватному транспорту. 10 пунктів прокату із сотнею велосипедів планують встановити до кінця поточного року. Системою можна буде скористатися вже з весни 2019-го. Для велопрокату потрібна реєстрація на сайті Nextbike https://www.nextbike.ua/uk/, банківська картка та документ, що засвідчує повноліття особи.

«Вона може його взяти, орендувати на будь-який станції в Одесі і залишити так само велосипед на будь-якій іншій станції. Одноразові поїздки будуть коштувати 20 гривень за годину, поїздка до години часу, також буде запроваджено місячний абонемент і сезонний абонемент», — повідомив генеральний директор ТОВ «Некстбайк Україна» Роман Сав’як.

«На каждом велосипеде будет находиться специальный GPS-прибор. С его помощью сможем отслеживать популярные маршруты спортсменов и желающих передвигаться на велосипеде, которые в дальнейшем мы можем использовать как рекомендацию нашим коллегам в управление дорожного хозяйства для благоустройства велодорожек», — зазначив директор КП «Одестранспарксервіс» Владислав Томкевич.

Передбачені й штрафні санкції. За неповернення велосипеда протягом 24 годин потрібно сплатити 15 тисяч гривень. Система велопрокату Nextbike доступна в більш ніж ста містах в 23 країнах світу.

16 ноября, 2018 17:15