Мітинг підприємців з «Нового Привозу». Подробиці (відео)

 Мітинг підприємців з «Нового Привозу»: у неділю люди перекрили рух транспорту на вулиці Пантелеймонівській.

Неділя у місті почалася неспокійно. Підприємці з «Нового Привозу» та бізнес-центру «Шевченківський» вийшли на мітинг. У результаті рух Пантелеймонівською заблокували у обидва напрямки. Причина таких радикальних дій — націоналістичні організації. Вони, за словами підприємців, влаштовують у будівлі торговельного центру несанкціоновані акції.

Підтверджують їхні слова і прибиральники. Такі дії активістів лякають покупців. Через це підприємці втрачають гроші, однак за оренду однаково мусять платити. До того ж кажуть: хлопці у масках погрожували деяким продавцям. Частина підприємців впевнена: націоналісти до них приходять через власника торговельного та бізнес-центрів Леоніда Клімова. Мовляв, у такий спосіб зводять рахунки з ним.

Прийшли на мітинг близько півтори сотні підприємців та небайдужих одеситів. Під шумок люди вирішили донести до влади різноманітні свої вимоги. Серед найпопулярнішого — долар по вісім та зниження цін. Аби їх все-таки почули, протестувальники написали звернення до міськради. Якщо влада не відреагує, акції обіцяють продовжити.

5 ноября, 2018 14:23