Мітинг під Верховною Радою: за і проти воєнного стану (відео)

Сьогодні під стінами українського парламенту пройшов мітинг за введення воєнного стану в Україні.

В акції взяли участь представники політичних та громадських організацій.

«Запровадження воєнного стану, арешт кремлівської агентури, арешт майна Російської Федерації як країни, яка на нас напала, і подальші такі кроки», — зазначив координатор спілки ветеранів війни з Росією Олександр Войтко.

«Наші вимоги: щоб те, що я перерахував, не було приводом не проведення виборів, щоб це не було приводом для узурпації влади, засобів масової інформації, тотального контролю», — заявив заступник голови київської міської організації «Свобода» Назар Науменко.

Крім прибічників впровадження воєнного стану, кореспондентам 7 каналу вдалося поспілкуватися з невеликою кількістю людей, які виступають проти цього рішення. Вони теж прийшли на площу Конституції. Щоправда, жодних прапорів у руках не тримали.

«У нас що, Росія прорвала фронт чи що? Чого ми вводимо воєнний стан?», — обурюється киянин Сергій Савчук.

«Я повністю проти війни, тому що наших чоловіків, наших синів будуть забирати на війну, а це конфлікт не рішить. Це тільки війну почне з більшою ймовірністю, ніж завершить, тому я дуже проти воєнного стану», — вісловила думку киянка Дар’я.

Нагадаємо, Верховна Рада досі не ухвалила рішення про впровадження воєнного стану в Україні. Позачергове засідання парламенту триває надалі.

26 ноября, 2018 20:51