Конкурс короткометражних фільмів імені Кіри Муратової засновано в Україні (відео)

В Україні засновано новий конкурс короткометражних фільмів імені Кіри Муратової «Короткі зустрічі».

Це спільний проект Міністерства культури України, Одеської кіностудії та Національної спілки кінематографістів. До участі залучать молодих режисерів. Старт конкурсу запланований на червень 2019 року в Одесі.

«Взагалі я прихильник ідеї того, що пам’ятати про людину потрібно добрими справами, а не лише гарними словами. Тому влітку, коли не стало Кіри Георгіївни, слів чудових було сказано дуже багато і величезна кількість їй висловлювали свої співчуття. Тоді в трудовому колективі зародилася така ідея, зробити щось конкретне, щоби продовжити справу Кіри Георгіївни і навіть тоді була придумана назва “Короткі зустрічі”», — повідомив голова правління ПрАТ «Одеська кіностудія» Андрій Осіпов.

Зараз тривають бюрократичні процедури підготовки до конкурсу. Положення про захід готується до передачі з Мінкульту до Міністерства юстиції. Однак вже відомо, що основними напрямками для конкурсантів стануть художні та дитячі стрічки, особливо присвячені одеській тематиці.

За словами організаторів, переможці конкурсу отримають можливість відзняти свої кінострічки на базі Одеської кіностудії.

7 ноября, 2018 16:28