Голова ОДА Максим Степанов пояснив, як житиме область відсьогодні (відео)

Комендантської години не буде, мобілізацію не оголошують, алкоголь не забороняють.

Очільник Одеської ОДА пояснив, яка ситуація буде в Одеській області під час воєнного стану. Зокрема, Максим Степанов запевнив, що військову адміністрацію не вводитимуть. А от охорону сухопутного кордону з Придністров’ям посилять, як і морських портів, аеропортів, та вокзалів — залізничного і авто.Ретельно перевірятимуть і громадян Росії. Блокпости на виїзді із міста встановлювати не планують, але ті КПП, що працюють, контролюватимуть водіїв ретельніше.

«Деякі речі пов’язані в тому числі з більш досконалим перевіркою тим чи інших автомобілем, вони будуть здійснюватися. Звичайно, більш контрольовано буде проходить те, що стосується продажу зброї в тих чи інших магазинах, які в нас існують», — прокоментував голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Не буде конфіскації майна, військових у цивільні квартири теж не заселятимуть. Права і свободу громадян не обмежуватимуть. Після впровадження воєнного стану не буде заборони на проведення мітингів. Воєнний стан спрямований на зміцнення оборони, — запевнив очільник Одеської ОДА.

«Що стосується мобілізації, то в разі необхідності — наголошував президент — вона буде стосуватися людей, які вже перебували в зоні АТО, які мають військовий досвід. Це в першу чергу буде стосуватися їх», — додав Максим Степанов.

Максим Степанов закликав не панікувати і не закуповувати сірники та гречку, не піддаватися паніці і не вірити фейкам, ретельно перевіряти всю інформацію.

28 ноября, 2018 14:36