Одесса
16 Co
USD

Голова ОДА Максим Степанов пояснив, як житиме область відсьогодні (відео)

Комендантської години не буде, мобілізацію не оголошують, алкоголь не забороняють.

Очільник Одеської ОДА пояснив, яка ситуація буде в Одеській області під час воєнного стану. Зокрема, Максим Степанов запевнив, що військову адміністрацію не вводитимуть. А от охорону сухопутного кордону з Придністров’ям посилять, як і морських портів, аеропортів, та вокзалів — залізничного і авто.Ретельно перевірятимуть і громадян Росії. Блокпости на виїзді із міста встановлювати не планують, але ті КПП, що працюють, контролюватимуть водіїв ретельніше.

«Деякі речі пов’язані в тому числі з більш досконалим перевіркою тим чи інших автомобілем, вони будуть здійснюватися. Звичайно, більш контрольовано буде проходить те, що стосується продажу зброї в тих чи інших магазинах, які в нас існують», — прокоментував голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Не буде конфіскації майна, військових у цивільні квартири теж не заселятимуть. Права і свободу громадян не обмежуватимуть. Після впровадження воєнного стану не буде заборони на проведення мітингів. Воєнний стан спрямований на зміцнення оборони, — запевнив очільник Одеської ОДА.

«Що стосується мобілізації, то в разі необхідності — наголошував президент — вона буде стосуватися людей, які вже перебували в зоні АТО, які мають військовий досвід. Це в першу чергу буде стосуватися їх», — додав Максим Степанов.

Максим Степанов закликав не панікувати і не закуповувати сірники та гречку, не піддаватися паніці і не вірити фейкам, ретельно перевіряти всю інформацію.

28 ноября, 2018 14:36