Форум інновацій Kyiv Smart City пройшов у столиці (відео)

В столиці пройшов форум інновацій Kyiv Smart City.

Світ змінюється, змінюються й міста. Після обраного курсу на євроінтеграцію наша країна почала активніше впроваджувати світові практики, що здатні підвищити безпеку й комфорт. Тож розумні міста — це не тільки світлофори. Українські мегаполіси на мапі глобальної цифрової епохи — є.

Цьогорічним переможцем у номінації «Найкомфортніше місто для життя» став Київ. За три роки у столиці впровадили приблизно 40 проектів: систему електронного запису до лікаря та дитячого садка, онлайн-голосування за бюджет, е-петиції. А ще у Києві розпочали тестувати єдиний електронний квиток у громадському транспорті.

На форумі також презентували електронний реєстр домашніх тварин. Він в тестовому режимі вже запрацював у столиці, а з наступного року його запустять і в регіонах.

Чимало уваги на форумі приділили дедалі популярнішій в Україні технології «розумний будинок». Її можна застосувати не лише в котеджах, а й в квартирах. Між іншим, ця система обладнана штучним інтелектом: вона здатна самовдосконалюватися.

Та сучасний світ має й загрози. Найстрашніші з них для життєдіяльності міста — хакерські атаки. На Kyiv Smart City Forum назвали й міста-лідери із впровадження високих технологій.

Найкращим інноваційним містом став Харків. Львів переміг у номінації «Місто стартапів». У номінації «Відкрите місто — 2018» перемогу здобув Дрогобич.

1 ноября, 2018 14:34