Флешмоб до Міжнародного дня толерантності в Одесі (відео)

 Нову алею заклали в парку Горького. Її поява пов’язана із Міжнародним днем толерантності.

Його започаткували під егідою ЮНЕСКО у 1995 році прийняттям Декларації принципів терпимості. У документі йдеться про рівність усіх людей, незалежно від віросповідання, статі, етносу або кольору шкіри. Привернути увагу до проблем осіб ромської національності у День толерантності вирішили активісти та представники громадських організацій. В парку Горького вони висадили 20 дерев.

Юрист Юлія Носенко разом із товаришами та волонтерами допомагає біженцям та особам без громадянства легалізуватися в Україні. Каже: сьогодні в нашій країні дуже гостро стоїть питання соціалізації осіб ромської національності та ставлення до них інших громадян. Учасник флешмобу Валерій Гальченко знає про проблеми ромів дуже добре. Він і сам належить до цього етносу, тож бути байдужим просто не може. На думку Валерія, в Одесі ставлення до осіб ромської національності з року в рік покращується.

Незважаючи на різке похолодання більш ніж 30 активістів та представників громадських організацій взяли участь у флешмобі. Єдине, що турбувало: чи не зашкодить ця погода саджанцям. Але організатори запевнили, що перед висадженням дерев консультувалися з фахівцями. Відтепер дві алеї з каштанів та ясенів у парку Горького нагадуватимуть містянам, що потрібно толерантно ставитися до будь-якої людини, незалежно від національності та кольору шкіри.

16 ноября, 2018 19:38