Допоможіть врятувати життя: восьмирічна одеситка Богдана бореться з саркомою (відео)

Подаруйте шанс на життя. Близько місяця тому восьмирічній Богдані поставили страшний діагноз «альвеолярна саркома щелепи».

Це одна із найрідкісніших і найскладніших пухлин. Лікувати дівчинку взялися в одній з Московських клінік. Проте лікування потребує значних коштів, а їх у родини немає. Ще на початку навчального року Богданка ходила до школи, займалася бальними танцями і малюванням. Та близько місяця тому дівчинці стало погано на уроках. У лікарні поставили діагноз «саркома». За лікування в Україні не взялися. Надто важкий випадок. Та допомогти дівчинці можна.

В Інституті дитячої онкології і гематології у Москві Богдані дали шанс на одужання. Поставили точний діагноз і вже провели перший блок хімії. Проте, щоб вилікуватися, Богданці доведеться пережити ще не один блок хіміотерапії. А це тижні реанімації та тисячі доларів на препарати. Менше ніж за місяць родина вже витратила близько двадцяти тисяч доларів. Грошей залишилося на тиждень. Далі сподіваються на Бога і небайдужих людей. Щоб у родини з’явилася можливість лікуватися за кордоном, гроші приносили всі родичі і знайомі.

Не залишилися осторонь і сусіди. Та можливості людей не безмежні. Збирають кошти на лікування і у школі, де навчається Богданка. Крім грошей, які дають батьки, діти приносять і свої кишенькові. Кажуть, для них це просто цукерка, для Богданки — шанс на життя. Богданку вдома чекають сестричка з братиком та друзі, а батьки просять усіх небайдужих допомогти їй одужати. Гроші можна перерахувати на карту Ощадбанку. У пригоді стане будь-яка сума. Номер карти: 5167 4901 7948 3962 — Ощадбанк, Білоус Олена Зіновіївна.

23 ноября, 2018 14:56