Чорноморські вівці знайшли власника та притулок (відео)

Овець, які мало не загинули у Чорноморську, планують поселити на екофермі.

На якій саме, поки не розголошують. Єдине, що відомо: вона розташована за 16 кілометрів від Одеси у напрямку Києва. Між нинішньою хазяйкою овець та майбутнім власником підписали угоду про намір передати тварин. Однак юристи зазначають: поки це не дозволить зробити Держпродспоживслужба у Києві, овець нікому не віддадуть.

«У нас подписан договор о намерениях, он может быть реализован только в случае того, если наши чиновники в Киеве, в том числе Владимир Лаба, не будут нам препятствовать в реимпорте данных животных. Хозяйка груза готова их передать, но мы не можем передать, пока он находится в таможенном режиме», — заявила адвокат Жанна Потапова.

Зараз вівці перебувають у Тульчині, їм зробили необхідні аналізи на загальну вартість у майже 190 тис. гривень. Дослідження показали, що тварини цілком здорові. Тож, якщо у столиці дозволять передати овець новому власнику, на екофермі вони можуть опинитися вже наприкінці цього тижня. Зазначимо, саму екоферму хочуть зробити доступною для відвідувань, а вхід на територію — безкоштовним.

«Она существует уже довольно долго, там очень хорошая инфраструктура, там есть электроэнергия, водоснабжение, можно сказать, городок. Мы не общались с этими животными, не знаем, что это такое. Мы надеемся, что нас обучат, как-то будем совместно проходить эти этапы», — повідомила власниця екоферми Ірина Святець.

5 ноября, 2018 18:37