Четверта доба без тепла і світла: одесити перекрили вулицю Львівську (відео)

Без тепла, води і світла. Мешканці будинку 2а на вулиці Макаренка вже четверту добу мерзнуть у своїх квартирах.

Всі звернення в профільні служби залишаються без відповіді. Зневірені люди перекрили у четвер ввечері рух на вулиці Львівській. Пів на дев’яту вечора. Вулиця Львівська стоїть у заторі. Мешканці будинку 2а на вулиці Макаренка повністю зайняли пішохідний перехід і пропускають тільки маршрутки та спецтранспорт. Усім іншим автомобілям доводиться розвертатися і об’їжджати пікет.

Все тому, що у жителів багатоповерхового будинку вже чотири доби немає світла, тепла і води. З 340 квартир, 200 — житлові, хоча будинок досі не зданий в експлуатацію. Всі комунікації на так званому будівельному режимі. Більшість проблем, пов’язаних з будинком, мешканці вирішують самі. Кажуть, що в них досі немає ліфтів. Компанія-забудовник з невідомих причин не поспішає здавати об’єкт.

А тим часом люди навчилися не тільки економити, але і спати в одязі. Але водночас світло є біля супермаркету і кафе, які займають перший поверх будинку. За весь час перекриття дороги і дзвінків в аварійні служби на благання про допомогу ніхто так і не відреагував. А між водіями та пікетниками виникали конфлікти. У підсумку світло в будинку все-таки з’явилося, однак мешканці впевнені, це ненадовго.

16 ноября, 2018 16:43