Через похолодання збільшується кількість надзвичайних ситуацій в Одеській області (відео)

 233 пожежі трапились у житловому секторі з 1 жовтня. 17 осіб — загинули.

Сплеск займань в оселях у Державній службі надзвичайних ситуацій пов’язують із початком холодів та несправним пічним і електрообладнанням.

«Ми просимо наших громадян: перевіряйте справність електропроводки, не перевантажуйте електромережу. Перевантаження призводить до короткого замикання. Коротке замикання, в свою чергу, призводить до пожежі. А якщо це трапляється вночі, господарі можуть вже і не прокинутися», — заявила керівник прес-служби ГУ ДСНС України в Одеській області Ольга Сафронова.

Ще одну небезпеку для пересічних громадян, на думку надзвичайників, несе різке погіршення погодних умов.

«Підрозділи ДСНС за останні три доби залучались 12 разів і надали допомогу населенню по вилученню 15 одиниць техніки. З них: легкової — 4 одиниці, вантажної — 8 одиниць та пасажирської — 3 одиниці техніки. І ми врятували 24 людей», — повідомив начальник управління реагування на НС ГУ ДСНС України в Одеській області Ігор Будаленко.

Рятувальники разом із представниками Нацполіції нагадують власникам транспорту про необхідність замінити літню гуму на зимову. Також водіям не рекомендується під час різкого погіршення погоди без необхідності виїжджати на дороги області.

21 ноября, 2018 18:34