«Будівельна амністія» в Україні: пояснення фахівців (відео)

З вересня поточного року скасовані штрафи під час реєстрації дачних та приватних будинків, збудованих без дозвільних документів.

«Будівельна амністія поширюється тільки на об’єкти з незначним класом наслідків. Це в нас СС1, а саме індивідуальні житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 1 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року», — прокоментував начальник управління ДАБК Одеської міськради Олександр Авдєєв.

Головна умова — будови повинні відповідати цільовому призначенню земельної ділянки та будівельним нормам. Деякі забудовники намагалися схитрувати та під виглядом індивідуальної будівлі зводили багатоквартирні житлові будинки або створювали плутанину з адресою, як на вулиці Ріхтера, 105/7.

«Були встановлені недостовірні дані, внесене це повідомлення, у зв’язку з чим воно було скасоване. Крім того, як мені стало відомо, учора обласним ДАБКом були перевірені містобудівні умови та обмеження, видані управлінням архітектури Одеської міської ради, та прийняте рішення про їхнє скасування», — повідомив Олександр Авдєєв.

6 ноября, 2018 14:45