Бійка у суді: засідання у справі конфлікту на Успенській відклали (відео)

Бійка блогера і адвоката —розгляд справи довелося перенести.

Активісти «Народного спротиву» прийшли до Приморського суду, щоб проконтролювати процес. Поки чекали своєї черги, між ними та адвокатом бізнесмена Геннадія Когана зав’язався словесний конфлікт. Далі втрутився блогер і суперечка переросла в бійку. Представники Когана вважають це провокацією, мета якої — зірвати засідання.

«До Сергія Анатолійовича підійшов Стас Домбровський. Почав його знімати без дозволу. Він попросив не знімати, однак той не відреагував. Далі вдарив головою в голову Сергія. Сергій Анатолійович отримав травму», — заявив адвокат Геннадія Когана Руслан Гладкий.

«Сегодня не должно было быть ничего, кроме контроля за судебным процессом. А тот конфликт, который случился, – личностный между этими двумя людьми», — зазначив адвокат Григорія Гробова Сергій Пушкаренко.

Нагадаємо, сьогодні представники Когана мали оскаржити постанови про його притягнення до відповідальності. Йдеться про Успенську, 17: вже три роки у цьому дворі триває конфлікт між двома бізнесменами — Геннадієм Коганом та Григорієм Гробовим. Чоловіки ніяк не можуть поділити нерухомість.

1 ноября, 2018 18:32