Без тепла: нове перекриття проїзду в селищі Котовського (відео)

Нове перекриття проїзду в селищі Котовського.

Цього разу на вулицю Бочарова вийшли жителі будинків за номерами 44 та 44а.

«На улице минус, труба дымит, тепла в домах 44 и 44а нет, то есть это 500 квартир три дня находятся без тепла при минусовой температуре уже за бортом. Ну не возможно терпеть, потому, что маленькие дети, у меня девочке, дочке, неделя от роду, я ее в понедельник забрал из роддома. Это нонсенс», — розповів Валентин Бороган, живе в будинку 44а на вул. Бочарова.

За словами людей, без опалення залишилось 500 квартир, незважаючи на нову котельну, яку вони збудували за власні кошти. У теплопостачальній компанії нагадують про борги за послуги та нові угоди.

«Это ж не моя проблема, что вы управление. Тепло подается исключительно на договорной основе. Мы оплачиваем за СДПТ какой организации? “Добробут Сервис”. Причем здесь “Тепло и сервис”? Это два разных предприятия», — зазначив керівник ТОВ «Тепло та сервіс» Анатолій Ткаченко.

За словами керівника теплопостачальної компанії і водночас очільника ЖКС «Добробут Сервіс», питання погашення боргів вже вирішене, гроші позичили у іншої компанії. Залишилося лише укласти договори з очільниками створених ОСББ. Місцеві стверджують: поки що це неможливо.

Необхідна для укладення договору процедура займе багато часу. Люди побоюються, що встигнуть замерзнути у будинках без опалення.

14 ноября, 2018 16:42