«Автобус-привид» Національної поліції полює за найкращими водіями України (відео)

«Автобус-привид» Нацполіції полює за найкращими водіями країни.

Вже кілька днів дорогами України подорожує автобус з обладнанням, що приховує водія. Він є другим етапом соціального проекту «Керуй», запущеного Нацполіцією та Консультативною місією Євросоюзу. Все, аби привернути увагу водіїв і пішоходів до безпеки дорожнього руху.

«Цей автобус нагадує про те, що дуже часто українські автівки здаються некеровані ніким, ніби за кермом немає взагалі водіїв. Водії невідповідально керують транспортними засобами, не звертають уваги на те, як вони це роблять. Вони або дивляться у свої телефони, або не користуються пасками безпеки, або навіть керують транспортними засобами у стані алкогольного або навіть наркотичного сп’яніння», — зазначив заступник голови КМЄС Фредрік Весслау.

«За поточний рік загинуло 2600 учасників дорожнього руху, 144 дитини, травмовано більше ніж 80 тисяч громадян. І насправді мета цього проекту — прививати дисциплінованість на дорогах», — повідомив керівник Патрульної поліції України Олександр Фацевич. Коли «автобус-привид» з’явиться на одеських дорогах, поки не повідомляють.

12 ноября, 2018 20:29