20-річчя професійної освіти учнів з особливими потребами відсвяткували в Одесі (відео)

Неважливо, якою мовою ти розмовляєш, якого кольору твоя шкіра, просто повір у себе і тобі допоможуть.

Так співають у одному з одеських ліцеїв і вже 20 років втілюють ці слова у життя. «Неважливо, в ігри які ти граєш, не важливо звідки ти прийшов сюди і в якій країні народився ти, а ти просто повір у себе, а ти просто живи, як треба». Цей зворушливий виступ підготувала одна з випускниць одеського професійного ліцею технології та дизайну. Майже увесь свій час вона присвячує спілкуванню та навчанню дітей.

За словами директора ліцею, навчати дітей із вадами слуху разом з усіма у закладі стали в 1998 році. Інклюзивну освіту започаткували на прохання батьків і зараз дуже раді тому рішенню. Заради щасливого майбутнього учнів, у ліцеї подолали багато складнощів з фінансуванням та розробкою спеціальної програми навчання.

Зараз можуть запропонувати адаптовану в учбовому процесі інклюзивну освіту, безкоштовне навчання сучасним професіям, стипендію для учнів та гарантоване працевлаштування. Власний дизайн одягу — особливий привід для гордощів. Майже усі у ліцеї носять сукні, які зшили учні й вбрання директора не виключення. А професійні покази мод тут — звична справа.

30 ноября, 2018 19:14