Життя без обмежень: Нік Вуйчич вперше в Одесі (відео)

Нік Вуйчич вперше в Одесі.

Чоловік народився без рук та ніг, у 10 років намагався заподіяти собі смерть через булінг у школі, але зміг знайти сили та прийняти себе таким, який він є. Тепер Вуйчича знають в усьому світі. Він знаходить правильні слова та мотивує мільйони зневірених людей. Його власний приклад доводить: життя немає обмежень, які б завадили мріяти, сподіватися та досягати своїх цілей.

«Саме зараз настав час, коли треба вплинути на суспільство для того, щоб ті зміни та реформи, які ми хочемо побачити, мали тривалу дію. Щоб люди не покидали країну, щоб кидали виклик самі собі. І запитати: що я можу зробити і як я можу вплинути на сучасне та майбутнє покоління? Що стосується булінгу — Україна вже має і так багато опонентів, так давайте хоча б всередині країни не протистояти одне одному», — розповів мотиваційний тренер Нік Вуйчич.

«Мені дуже приємно, що ми позбулись такого принизливого словосполучення “обмежені можливості”, бо нас обмежують не фізичні можливості, а ярлики, недосконале законодавство та якесь сучасне ставлення. Мені приємно, що ми рухаємось на цьому шляху», — зазначив голова Одеської ОДА Максим Степанов. Автор мотиваційних бестселерів саме зараз виступає у Палаці спорту.

30 октября, 2018 17:42