В Україні створять офіс розвитку бізнесу (відео)

В Україні хочуть створити офіс підтримки малого та середнього бізнесу.

Батьківською структурою агенції стане Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Проте коли з’явиться такий офіс, ще невідомо. Сьогодні ж у Києві обговорили шляхи підтримки малого й середнього бізнесу в контексті інтернаціоналізації, що означає адаптацію продукту для потенційного використання будь-де.

«Нашою командою було змодельовано індекс інтернаціоналізації України. І якщо порівнювати з країнами ЄС, то Україна є останньою. Але пакет рекомендацій, які були запропоновані, зокрема регуляторно, вони дозволять Україні посісти третє місце вже у 2020 році», — заявив проектний менеджер EasyBusiness Дмитро Ливч.

Є завдання, які не вирішити без допомоги держави. Крім того, малий та середній бізнес бажає передбачуваності в державній та економічній політиці.

«Більше і більше бізнес починає говорити про економічні проблеми: доступ до ресурсів, можливість отримання фінансування й проблема з робочою силою. Сьогодні проблема дефіциту якісної робочої сили для всіх бізнесів входить або в трійку, або в п’ятірку», — повідомив директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський.

«Лише створення позитивного регуляторного поля є недостатнім для того, щоб бізнес малий та середній відчув себе впевнено на національному ринку, а отже потім і міг розширити свої амбіції», — зазначила голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна.

26 октября, 2018 19:09