В Одеському медуніверситеті знову міністерська перевірка (відео)

В ОНМедУ нова перевірка з МОЗу.

Цього разу комісія з МОЗу інспектує майновий комплекс вишу на підставі доручення в. о. міністра цього відомства. Там кажуть: мають відзвітувати про результати до 26 жовтня.

«Гуртожитки ремонтують не найкращим чином, вибірково, непослідовно, ремонтні роботи, які проводяться, вони загальний стан гуртожитків не поліпшують. Те саме стосується навчальних корпусів. Натомість ми бачимо, що деякі структурні підрозділи отримують капітальний ремонт, повністю стовідсоткова закупівля обладнання, яке в принципі не пов’язане з навчальних процесі», — повідомив голова комісії Олександр Правило.

«К сожалению, из-за тех событий, которые происходили в вузе, не все документы мы пока можем найти в наличии, поэтому из-за этого возникают какие-то трудности. Пробуем понять, где они — вынесены были с территории вуза или в кабинетах, которые там закрыты. Все равно некоторые сотрудники еще пытаются что-то делать и препятствовать, саботировать, но в целом процесс идет пока что планово. Надеюсь, что к завтрашнему дню мы удовлетворим комиссию полностью», — зазначив відповідальний за супровід роботи комісії Костянтин Аймедов.

23 октября, 2018 18:37