Одесса
28 Co
USD

В Одеській області зросла кількість хворих на кір (відео)

З початку року на кір захворіли 2 тис. 290 жителів області.

Зареєстровано 21 випадок, що на шість більше, ніж тиждень тому. В міській інфекційній лікарні стверджуюсь: в Одесі кількість хворих навпаки зменшилася.

«Количество заболевших значительно уменьшилось. Взять, например, за сентябрь месяц: к нам всего обратилось с подозрением на корь 42 человека, из них 24 – это взрослые. То есть ежедневно в больницу продолжают поступать больные с подозрением на корь, их значительно меньше, в среднем, в больницу поступает, обращается пациентов 1-2-3», прокоментувала головний лікар Одеської міської клінічної інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова.

З початку року на кір захворіли майже 32 тисячі українців, з них близько 19 тисяч – діти. В Одеській області у поточному році діагноз підтверджено у 2 тис. 290 жителів, серед яких майже половина – неповнолітні. Як зазначають лікарі, щоб повністю перемогти хворобу, потрібно виробити колективний імунітет: рівень вакцинації має досягати 95–98 %.

Наразі вакцину для щеплень бельгійського виробництва держава надає безоплатно. Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я ініціювали безкоштовну імунізацію дорослих, що належать до груп ризику. Це військові, учасники операції Об’єднаних сил, студенти та медики.

5 октября, 2018 14:58