В Одесі вартість проїзду в міському електротранспорті може зрости до 5 гривень (відео)

Підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті, сімнадцять з половиною мільйонів допомоги «Одесміськелектротрансу» та 70 мільйонів боргу пільгових виплат.

До кінця поточного року вартість проїзду в громадському електротранспорті може зрости до п’яти гривень. Таке рішення розглядають у профільному департаменті міськради, відповідний проект може з’явитися вже на наступному засіданні виконкому.

Тим часом у КП «Одесміськелектротранс» поскаржилися на відсутність грошей для виплат зарплати та попросили виділити на це 24,5 мільйони гривень із міського бюджету. А от по виплатах пільг та субсидій місто вже накопичило значний борг.

«Субвенція на пільги та субсидії. Обсяг бюджетних призначень на рік, які виділені місту Одесі, складає 533 мільйони. Насамперед були спрямовані на погашення заборгованості з квартплати, електроенергії та водопостачання і лише невелика сума, 1 мільйон 400 тис., на теплопостачання. І станом сьогоднішній день заборгованість складає 70 мільйонів гривень, за природній газ 27 і за теплопостачання 42 мільйони гривень», — повідомила директор департаменту фінансів Світлана Бедрега.

29 октября, 2018 14:43