В Одесі готуються до Хелловіну (відео)

Незвичні костюми, химерний макіяж та святковий шопінг.

З кожним роком святкування Хелловіну стає дедалі популярнішим. У нашому місті до цього дня готуватися почали заздалегідь. Більшість магазинів та розважальних закладів вже прикрасили вітрини, а містяни із захопленням обирають тематичні костюми.

Цього року святкувати Хелловін Хрістіна та Ірина будуть вже вдесяте. Дівчата кажуть: аби образ був влучним, треба обирати персонажа, близького за характером. За роки святкування у них з’явилися власні традиції. Розповідати, ким будуть, до Хелловіну не можна, а на одяг та макіяж треба витратити якнайменше коштів. Та з подруг, образ якої виявиться найстрашнішим і водночас найдешевшим, стає королевою вечора. Саме тому елементи майбутнього костюма дівчата шукають на секонд-хендах або роблять самі.

Хоча Хелловін у нашій країні — свято нове, відзначають його дедалі більше людей. В Одесі його святкування набуло своїх особливостей. До вибору костюмів і макіяжу більшість містян ставиться з гумором. А от звідки Хелловін до нас прийшов та як його святкували у давнину, одесити знають небагато. Святкують Хелловін 31 жовтня, напередодні Дня всіх святих. Проте цього року основні заходи відбудуться у вихідні, 26 та 27 жовтня.

25 октября, 2018 14:46