Одесса
27 Co
USD

В Одесі активісти вимагали припинити будівництво на пляжі Ланжерон. Оновлено (відео)

Між активістами, охоронцями і поліцейськими сталося декілька сутичок.

Один з активістів навіть відкрив вогонь. А розпочалося все з вимоги припинити будівництво на набережній. Активісти прорвалися на територію будмайданчика на Ланжероні. Їх не дуже привітно зустріли з десяток хлопців спортивної статури. Почалася штовханина. Згодом втрутилися правоохоронці. Декільком молодикам у балаклавах вдалося втекти. Інших утримували на місці до приїзду поліції.

Хлопці у балаклавах не пояснюють, що роблять на будмайданчику. Все розпочалося з одного папірця. Активісти принесли на акцію збільшену копію наказу, який забороняє проводити тут будівництво, причепили аркуш на паркан, розмалювали його балончиками і почали прориватися на будмайданчик. За словами громадського активіста Дем’яна Ганула, він вів вогонь в повітря, щоб зупинити тітушок, тому що вони вибігли в бік активістів з кийками та вогегасниками.

Згодом приїхали наряди поліції. Вони забирають до райвідділу хлопців, які обороняли будівництво. Намагаються посадити у автобус й одного з протестувальників. Через що знову виникають сутички. Врешті патріот погодився поїхати до райвідділу, але не з опонентами, а з поліцією.

4 октября, 2018 16:41