Одесса
-8 Co
USD

Україна та Франція підписали меморандум про співпрацю (відео)

Розвитку енергетичних мереж — бути!

Україна підписала меморандум з французькою компанією RTE щодо співпраці у цьому напрямку. Угода передбачає впровадження інноваційних рішень, що виведуть українську електроенергетику на новий рівень розвитку. Документ підписали після засідання Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва.

«Сьогодні ми обговорювали співпрацю подальшу не тільки з точки зору економіки, товарообсягу, а ще й можливості співпраці… Питання, які пов’язані з процесингом і переробкою в АПК, — для України це дуже актуально в умовах реформи децентралізації, для нас дуже важливо, що громади чекають на залучення інвестицій і готові співпрацювати з дрібними і середніми компаніями з Франції», — заявив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко.

Під час зустрічі Київ та Париж також домовилися про впровадження високих технологій у сфері електроенергетики. Це дасть змогу, наприклад, ремонтувати високовольтні лінії без вимкнення напруги.

«Найближчими місяцями заплановано кілька зустрічей України та Франції. Так, 11 листопада в Парижі з візитом перебуватиме президент Петро Порошенко на запрошення Еммануеля Макрона з нагоди 100 річниці Першої світової. Потім, 10 грудня, відбудеться бізнес-форум у Парижі, на якому зустрінуться український та французький бізнес, у лютому наступного року відбудеться потужна сільськогосподарська виставка, а в березні — чергова виставка сільськогосподарської техніки», — повідомив держсекретар при Міністерстві Європи та закордонних справ Франції Жан-Батист Лемуан.

Жан-Батист Лемуан також запевнив, що Франція під час головування наступного року в групі «Великої сімки» зберігатиме курс на підтримку України.

30 октября, 2018 19:25