Україна на порозі змін: що принесе нам хай-тек? (відео)

Високі технології стали частиною нашого повсякденного життя.

І хоча роботи ще не ходять поміж нас, дедалі частіше фантастичні фільми минулого століття стають реальністю. Змінюється й бізнес. Інновації дають змогу зекономити гроші й спростити чимало процесів на виробництві. Майбутнє технологічного світу стало ключовою темою дискусій під час V Київського міжнародного економічного форуму.

Представники іноземних компаній поділилися досвідом з українськими колегами. Відкритим залишається питання, як вижити в епоху великих змін? На думку прем’єра, головний капітал нашої держави – люди. Найкращий цьому доказ – те, що українці дедалі частіше інвестують у власні знання. Впровадження інновацій несе й ризики, наприклад скорочення робочих місць. Врятувати ситуацію здатен малий та середній бізнес.

Інновації народжуються найчастіше там, де держава говорить із бізнесом. Це також сприяє залученню інвестицій. На форумі також презентували українські розробки. Вони дадуть фору багатьом іноземним винаходам. До речі, в рейтингу від Global Innovation Index Україна посідає 43 місце. Естонія з-поміж усіх країн колишнього СРСР є взірцем – 25 місце. Втім, навіть їй далеко до абсолютних переможців рейтингу – Швейцарії, Нідерландів та Швеції.

19 октября, 2018 14:59