Одесса
16 Co
USD

У Києві відбувся Міжнародний саміт мерів (відео)

Українські мери взяли участь у швидких побаченнях.

Усе це відбулося в рамках щорічного Міжнародного саміту мерів у Києві.

«У нас була сесія швидких побачень між мерами та представниками бізнесу. Було дивитися дуже кумедно, як вони пересуваються і бігають одне від одного, але це напевно один із найкращих форматів дуже швидко познайомитися з людьми і здобути купу візитівок», – прокоментувала засновниця Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок.

Мета саміту – обмін міським досвідом у тих чи інших сферах життя. До речі, на захід прибули як нинішні, так і колишні представники влади США та країн ЄС.

«В Одесі добре використовується берегова лінія, але в місті нерозвинена публічна інфраструктура – в спальних районах немає місць для прогулянок, або вони зайняті автомобілями. Одеса має прогрес у багатьох сферах, але над громадською інфраструктурою необхідно ще багато працювати», – повідомив колишній заступник мера міста Трір (ФРН), доктор Норберт Ньюгауз.

На саміті також обговорили екологічні проблеми, які стоять перед Україною, зокрема завелику кількість сміття, що не утилізується.

«Одеса – туристичне місто, як і Львів, як і Київ, має величезне навантаження від туризму. Це прибуток, але це і додаткові відходи. У нас понад п’ять з половиною тисяч сміттєзвалищ. І в нас 94 % відходів забороняються на сміттєзвалищах. Не виключена ситуація, яка сталася у Львові два роки тому, з будь-яким іншим полігоном», – зазначила позаштатна радниця мера Львова з питань екології Оксана Волоско-Демків.

І хоча саміт зібрав близько сотні очільників міст, з представників Одеси ніхто не прибув.

10 октября, 2018 14:34