Творча зустріч із Дмитром Комаровим в Одесі: ведучий презентував Бразилію (відео)

Ловив крокодилів, спілкувався із наркобаронами, брав участь у поліцейському рейді та наважувався на небезпечні обряди.

В Одесі ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров розповів про новий сезон, в якому пообіцяв показати Бразилію такою, якою її ще не бачили.

«Вот эти три точки — это окурком пропаливалось, дальше ногтем сдирали кожу, вводили яд лягушки, дальше было предсмертное какое-то состояние, я стонал, крутился, наизнанку выворачивался. Считается, что это лекарство. Таких ритуалов было много», розповів автор і ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров.

Також Дмитро Комаров запросив до України Луселію Сантуш, головну зірку телесеріалу «Рабиня Ізаура». Акторка вперше приїхала до Східної Європи, щоб познайомитись із фанатами.

«Я заберу з собою спогади про українців – мене всюди дуже тепло зустрічали, дбали про мене. Ви такі щирі та відкриті. Це вражає. Також згадуватиму красу природи: дивовижні парки, термальні басейни в Ужгороді, а ще архітектуру – дуже сподобався Чернівецький університет. І звичайно, згадуватиму кухню», — поділилася враженнями зірка телесеріалу «Рабиня Ізаура» Луселія Сантуш.

29 октября, 2018 14:50