Суд залишив під вартою Олександра Зархіна, якого підозрюють в аферах з нерухомістю (відео)

Оскарженню не підлягає.

Апеляційний суд остаточно залишив під вартою Олександра Зархіна. Його обвинувачують у масштабній афері із нерухомістю. Найвідоміша з них – продаж котеджів на Дачі Ковалевського.

За словами постраждалих, Олександр Зархін продавав їх одночасно декільком людям. Це вдавалося завдяки тому, що з деякими покупцями він укладав лише попередні договори. Юридично такі документи не мають сили. Але згодом з’явилися й ті, хто уклав повноцінні договори купівлі-продажу та зареєстрував право власності на нерухомість.

«А сейчас люди остались на улице, сделали ремонты в квартирах, ну все сделали. Мы простые граждане, всех тонкостей не знаем. Если б мы знали, что нельзя подписывать, пока он нам не сделает это право собственности, мы б, конечно, не подписывали и не давали денег», — розповів Дмитро Семенович, який придбав квартиру за попереднім договором.

Втім сюрпризи на цьому не скінчилися. Не пощастило і тим, хто по-справжньому придбав котедж на Дачі Ковалевського: згодом виявилося, що нерухомість була закладена в іпотеку.

«Оказалось, что эти квартиры находятся в коттедже, а коттедж изначально был заложен в ипотеку. То есть Зархин взял деньги – 90 тысяч долларов – под залог коттеджа. После заключения этой сделки он разделил коттедж на квартиры и продал по предварительным и основным договорам», — повідомила представник одного з власників котеджу Катерина Грицак.

Зазначимо, будинки на Дачі Ковалевського – це лише частина нерухомості, з якою Олександр Зархін провернув аферу. Крім цієї адреси, він продав квартири на Фонтанській дорозі, Львівському провулку, вулиці Макаренка та інших.

17 октября, 2018 16:29