Одесса
5 Co
USD

Справа побиття школярки в Одесі: нападниць будуть судити (відео)

Неповнолітніх дівчат, які через хлопця жорстоко побили однолітку, будуть судити.

Справу розпочав розглядати Малиновський районний суд. Щоправда, перше засідання так і не відбулося, його перенесли на 12 листопада. Все через те, що одна з обвинувачених, Валерія Ф., не з’явилася.

«Я неправильно просто понял. Я говорю, что она на занятии. Она будет на занятии, что делать. Он что-то сказал. Я понял так, что на первый раз, что я могу прийти без нее», — розповів батько обвинуваченої.

До того ж сам суддя запропонував провести закрите від преси засідання. Імовірно, що це питання розглядатимуть наступного разу. Сторона потерпілої вимагатиме відкритого слухання.

«Мы будем добиваться максимального наказания для обвиняемых. Мы будем заявлять гражданский иск. Это не секрет. Будем заявлять 2 миллиона гривен», — заявив адвокат потерпілої Олександр Зачепило.

«Работает психолог, у нее случился блок в этот момент. Она ничего не помнит. Не ничего, а само действие. И ей не рекомендуется эту тему поднимать, потому что это может спровоцировать лжевоспоминания», — зазначила мама постраждалої.

Нагадаємо, влітку дві школярки побили свою однолітку. Все через хлопця. Бідолашну ногами і руками лупцювали по обличчю і тулубу. Це знімали на відео і опублікували в мережі. Нападницям загрожує до п’яти років позбавлення волі.

31 октября, 2018 20:34